• السلام علیک یا ابا عبدالله حسین (ع)

    السلام علیک یا ابا عبدالله حسین (ع)
  • دشت لاله های واژگون دهاقان

    دشت لاله های واژگون دهاقان
  • دهاقان ، خطه سرسبز جنوب استان اصفهان

    دهاقان ، خطه سرسبز جنوب استان اصفهان
پیام تبریک شهردار دهاقان به مناسبت روز شهرداری ها

پیام تبریک شهردار دهاقان به مناسبت روز شهرداری ها

پیام تبریک شهردار دهاقان به مناسبت روز شهرداری ها اینجانب این روز خجسته را به همه ی مدیران و مجاهدان عرصه مدیریت شهری و روستایی که در راستای آبادانی کشور عزیز و اسلامی مان تلاش می ک
منطقه گردشگری اردسته

منطقه گردشگری اردسته

منطقه گردشگری اردسته بامساحتی بالغ بر 100 هکتار وفضایی مناسب در فاصله دو کیلومتری از شهر دهاقان و در جاده مواصلاتی دهاقان بروجن واقع گردیده و مکان بسیار مناسبی برای سرمایه گزاری بخش خصوصی می باشد.
آغاز عملیات احداث ساختمان جدید شهرداری

آغاز عملیات احداث ساختمان جدید شهرداری

آغاز عملیات احداث ساختمان جدید شهرداری آغاز گردید. این ساختمان در ضلع غربی ساختمانی فعلی
زیر سازی ادامه بلوار گلستان

زیر سازی ادامه بلوار گلستان

زیر سازی ادامه بلوار گلستان به طرف میدان حکیم جهانگیرخان قشقایی آغاز گردید. در این قسمت از بلوارکه طول 450 متر و عرض 45 متر دارد بلوار گلستان را به میدان حکیم جهانگیرخان قشقایی متصل می کند.

  

آرایش فضای سبز حاشیه بلوار انق

آرایشفضای سبز حاشیه بلوار ا...

لایروبی جوی حاشیه بلوار انقلاب

لایروبی جوی حاشیه بلوار انق...

بازسازی حمام محله نو

حمام محله نو که چند مدتی بل...

ریل گزاری سالن پیش سرد کشتارگا

ریل گزاری سالن کشتار و سالن...

عملیات خاکبرداری جهت گود زباله

عملیات گود برداری جهت تاسیس...

جدول گزاری و زیر سازی کوی صدا

جدول گزاری و زیرسازی کوی صد...

آرایش فضای سبز حاشیه بلوار انق

آرایشفضای سبز حاشیه بلوار ا...

لایروبی جوی حاشیه بلوار انقلاب

لایروبی جوی حاشیه بلوار انق...

بازسازی حمام محله نو

حمام محله نو که چند مدتی بل...

ریل گزاری سالن پیش سرد کشتارگا

ریل گزاری سالن کشتار و سالن...

عملیات خاکبرداری جهت گود زباله

عملیات گود برداری جهت تاسیس...

جدول گزاری و زیر سازی کوی صدا

جدول گزاری و زیرسازی کوی صد...
شعار سال1397


شهردار در گزارش عملکرد شهرداری در اولین نماز جمعه ماه مبارک رمضان شهر دهاقان عنوان کرد:
شهردار دهاقان از افزایش ۷۹ درصدی بودجه شهرداری در سال جاری خبرداد.
محمد لطفی با بیان این مطلب،اظهار کرد:بودجه شهرداری دهاقان در سال جاری ۹۱ میلیار د ریال است که نسبت به سال گذشته ۷۹ درصد افزایش یافته ودرآستانه اجرای طرح های عمرانی،فرهنگی واجتماعی می باشد.


وی بااشاره به اینکه ۴۲ درصد بودجه شهرداری صرف هزینه های جاری شهرداری می شود،گفت ۵۸ درصد از بودجه صرف هزینه های عمرانی می شود.
شهردار دهاقان ،توجه ویژه به نیاز های شهر اعم از زیباسازی ورودی ها،احداث بافت شهری،خرید ناوگان حمل ونقل،احداث ساختمان جدید شهرداری را هزینه بودجه عمرانی عنوان کرد وافزود:ادامه جدول گزاری ها ، احیای بافت فرسوده و توسعه نرم افزاری و فن آوری اطلاعات نیز تا پایان سال جاری انجام می شود.
لطفی خاطر نشان کرد:در سال گذشته بودجه شهرداری دهاقان هفتاد و سه میلیارد ریال بوده ، که از این مقدار تنها ۸۲ درصد تحقق یافت.
وی باتوجه به سابقه ۵۲ ساله شهرداری دهاقان،اذعان داشت:حجم کار شهرداری با گستردگی های فراوان بر کسی پوشیده نیست وامروزه خدمات بی وقفه ویکپارچه به مردم شهر ارائه می شود.
شهردار دهاقان افزود:شهرداری ها هیچ گونه وابستگی به دولت ندارند وماهیت آن مردمی است که به کارهای خدمات شهری و عمرانی شهر و همچنین فعالیت های فرهنگی واجتماعی می پردازد.
لطفی وحدت بین شهرداری و اعضای شورای شهر ،مردم ومسئولان رااز نمادهای بارز این شهرداری عنوان کرد وافزود:وظیفه ایجاد،احداث ، نگهداری وبهره برداری طرح های عمرانی از وظایف شهرداری هاست که مسئله ای گسترده و حائز اهمیت می باشد.
وی با اشاره به عدم بضاعت مالی مردم در دهاقان ،خاطر نشان کرد:درآمد های واقعی وعوارض واصله بسیار پایین است وماسعی داریم کارها رابا کیفیت بالا وهزینه های کمتر انجام دهیم.
شهردار دهاقان استفاده بهینه از منابع انسانی،اصلاح فرایند های اداری وصرفه جویی در انرژی رااز وظایف کمیته کاهش هزینه های شهرداری عنوان نمود وافزود:در شرایط کنونی با مدیریت مالی وکاهش قابل توجه هزینه های شهرداری مواجه هستیم وانضباط مالی در دستور کار شهرداری است.
لطفی باتوجه به احیای بافت فرسوده در دهاقان،از صاحبان ومالکین و ادارات خدمت رسان خواست همکاری لازم رابا شهرداری در احیای بافت فرسوده شهر داشته باشند چرا که ما احیای بافت های فرسوده به عنوان یک ظرفیت نگاه می کنیم.
وی بااشاره به وجود ۶ رشته قنات در سطح شهر،اظهار کرد:ایمن سازی قنوات وتامین حریم آنها در دستور کار شهرداری و شورای حفاظت از منابع آب شهرستان قرار دارد و برای بازسازی آنها نیاز به تامین اعتبارات لازم می باشد که امیدواریم بااحیای قنوات وثبت آنها در فهرست آثار ملی به صنعت گردشگری شهر کمک شایان شود.
شهردار دهاقان در ادامه باتوجه به مساله اینکه کمربند زلزله کشور از مرکز شهر می گذرد خواهان ایمن سازی قنوات و احیای بافت فرسوده شد گفت: این دو مسئله به جد در دستور کار شهرداری قرار دارد.
لطفی از آمادگی واگذاری برخی از قسمت های شهرداری به بخش خصوصی خبرداد و افزود آرامستان باغ فردوس،باغ بانوان وکشتارگاه نیز آماده واگذاری به بخش توانمند خصوصی می باشد. وی در پایان اظهار داشت:در بخش مشاغل مزاحم شهری،ایجاد و راه اندازی شهرک کارگاه های مزاحم شهری در مساحت ۱۶ هکتار که مطالعات و جانمایی آن صورت گرفته در بودجه سال ۹۷ شهرداری قرار دارد.

اخبار شهرداری

  

اخبار شهرداری را در فضای مجازی دنبال کنید!

اطلاعات تماس

استان اصفهان-شهرستان دهاقان-بلوار انقلاب -روبروی پارک شهر

ساختمان شهرداری دهاقان
کد پستی :
شماره تماس با تلفنخانه: 4 -53338201-031
پست الکترونیکی : info@dehaghan.ir

 شماره فکس:53332023-031

سامانه پیام کوتاه:3000137045

 

Template Design:novin pardazesh Group