• دشت لاله های واژگون دهاقان

    دشت لاله های واژگون دهاقان
  • دهاقان ، خطه سرسبز جنوب استان اصفهان

    دهاقان ، خطه سرسبز جنوب استان اصفهان
آگهی مزایده

آگهی مزایده

با عنایت به مجوز شماره 592 مورخ 12/08/98 شورای محترم اسلامی شهر ،شهرداری دهاقان در نظر دارد جایگاه CNG  شهر دهاقان را به صورت اجاره بها ثابت ماهیانه به مدت یکسال شمسی از طریق مزایده به پیمانکار واج
نصب مجموعه بازی پلی اتیلن استاندارد و همچنین کف پوش های مورد نیاز آن در مجموعه گردشگری اردسته

نصب مجموعه بازی پلی اتیلن استاندارد و همچنین کف پوش های مورد نیاز آن در مجموعه گردشگری اردسته

نصب مجموعه بازی پلی اتیلن استاندارد و همچنین کف پوش های مورد نیاز آن در مجموعه گردشگری اردسته
پیام شهردار دهاقان به مناسبت روز ایمنی و آتش نشانی

پیام شهردار دهاقان به مناسبت روز ایمنی و آتش نشانی

همواره هفتم مهرماه یادآور دلیری مردانی است که با شجاعت و غیرت پا در خطرگاه آتش و حادثه می نهند و در راه حفظ ایمنی و سلامت هم وطنان از نثار جسم و جان خود دریغ نمی نمایند .دلاورانی که با تمام و
روز آتش نشان

روز آتش نشان

بازدید و تقدیر مهندس شیشه فروش از آتش نشانان شهرداری دهاقان به مناسبت فرا رسیدن هفته ایمنی و آتش نشانی با حضور فرماندار ، رئیس شورای شهر ، شهردار ، بخشدار محترم و مسئولین شهرستان انجام گردید

  

جلسه معارفه شهردار جدید دهاقان با حضور مدیر کل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری جناب آقای دکتر ذاکری ،مسئولین شهرستان دهاقان ،خانواده معزز شهدا و مردم شریف دهاقان در محل سینما آزادی برگزار گردید.
در ابتدای جلسه آقای دکتر عناقه رئیس شورای شهر ضمن خوش آمدگویی به میهمانان به ارائه گزارشی از فعالیت های شورای شهر و شهرداری در دو سال اخیر و روند انتخاب شهردار جدید پرداختند .

در ادامه جلسه آقای سجادی معاونت فرمانداری به بیان پتانسیل های موجود شهرستان پرداختند .

سپس آقای دکتر ذاکری به بیان وضعیت شهرداری ها در سال ۹۷ که آنرا سخترین سال شهرداری ها نامیدپرداختند . وی افزود برای شهرستان دهاقان باید درآمد پایدار ایجاد کرد و این موضوع با تدبیر و خلاقیت مدیران داخلی می تواند شهر دهاقان را به عنوان یک شهر ایده آل و مطلوب معرفی کرد.

در ادامه شهردار جدید شهر دهاقان آقای مهندس نادر بدریان دهاقانی ضمن قدردانی از حسن نظر و اعتماد شورای شهر به بیان و ارایه برنامه های آتی خود پرداختند.
در انتهای جلسه حکم شهردار دهاقان که به امضای استاندار محترم رسیده بود به ایشان تقدیم گردید.

با عنایت به مجوز شماره 592 مورخ 12/08/98 شورای محترم اسلامی شهر ،شهرداری دهاقان در نظر دارد جایگاه CNG  شهر دهاقان را به صورت اجاره بها ثابت ماهیانه به مدت یکسال شمسی از طریق مزایده به پیمانکار واجد شرایط که دارای مجوز مربوطه از شرکت ملی نفت می باشد واگذار نماید. متقاضیان می توانند جهت شرکت در آگهی مذکور و کسب اطلاعات بیشتر و دریافت برگ شرکت در مزایده به واحد امور مالی شهرداری مراجعه و یا از طریق سایت شهرداری اقدام و پیشنهاد خود را تا روز شنبه مورخ 16 /09/98 به دبیرخانه محرمانه شهرداری تحویل نمایند. شهرداری در رد یا قبول پیشنهادات مختار است. ضمنا هزینه چاپ آگهی بر عهده برنده مزایده می باشد.

نصب مجموعه بازی پلی اتیلن استاندارد و همچنین کف پوش های مورد نیاز آن در مجموعه گردشگری اردسته

همواره هفتم مهرماه یادآور دلیری مردانی است که با شجاعت و غیرت پا در خطرگاه آتش و حادثه می نهند و در راه حفظ ایمنی و سلامت هم وطنان از نثار جسم و جان خود دریغ نمی نمایند .
دلاورانی که با تمام وجود عمر و همت بلندشان را در راه حق تعالی و خدمت به شهروندان شریف مصروف می دارند.
🔹به همین مناسبت ضمن تبریک و تهنیت اين روز بزرگ از کلیه خدمات و تلاش هاى شبانه روزى آتش نشانان خدوم و زحمتكش *شهردارى دهاقان* که با از خود گذشتگی و ایثارِ جان خود، همواره در مواجهه با خطر، با جسارت و شجاعت، برای نجات آسیب‌دیدگان تلاش کرده‌ و با اثبات عملکرد خود به عنوان ناجیان همشهريان عزيزمان هميشه و در همه حال آماده خدمت و جانفشانى هستند تقدیر و تشکر بعمل آورده و از ذات اقدس احدیت مسئلت دارم شما خوبان سرافراز را در کنف الطاف خاصه ی خویش قرارداده و در پناه عنایات حضرت ولی عصر (عج) موفق و پایدار نگاه دارد.

نادر بدریان
شهردار دهاقان

زیر مجموعه ها

اخبار شهرداری

  

اخبار شهرداری را در فضای مجازی دنبال کنید!

اطلاعات تماس

استان اصفهان-شهرستان دهاقان-بلوار انقلاب -روبروی پارک شهر

ساختمان شهرداری دهاقان
کد پستی :
شماره تماس با تلفنخانه: 4 -53338201-031
پست الکترونیکی : info@dehaghan.ir

 شماره فکس:53332023-031

سامانه پیام کوتاه:3000137045

 

Template Design:novin pardazesh Group